Skocz do zawartości

T-34/85 Zvezda 1:35


Rack

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyszedł, + za malowanie z 1 Brygady Pancernej. Jedyne znane mi zdjęcia 211-ki jest z listopada 1944, więc raczej powinna być starego typu kopułka dowódcy z podwójnym włazem - z pojedynczym przyszły wozy z późniejszych dostaw, np. 217-ka. Ale to detal uchwytny tylko dla maniaków 1 BPanc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SUPER !!!!! Wozy maden in sowiety nie z mojej bajki - no ale z białym orzełkiem.Takie były realia.

Oceniam wygląd który według mnie jest bardzo efektowny i co ważne realistyczny.

Cały dół wanny (w domyśle),przód,tył, przednie i tylne błotniki,koła, gąski lekko błotniki z góry,dolne części zbiorników ze śladami piasku,błotka.

Kapitalne okopcenia z wydechów.Tłuste plamy zbiorniki paliwa i pod wieżą, tam gdzie był smarowany.

Fajnie wyglądają koła które niedawno miały przegląd.

Kontrast wyglądu z góry i porównanie z przodem i tyłem - SUPER !!!!!

Super model zrobiony ze "smakiem"!Na dioramce z mechanikami by był de best.

 

Następny poproszę na warsztat.Dla tych co chcą się uczyć od najlepszych.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód wygląda fajnie, ale gdzie reszta fotek?

Dzięki . Z fotkami trafiłeś właśnie na transfer .

 

Fajnie wyszedł, + za malowanie z 1 Brygady Pancernej. Jedyne znane mi zdjęcia 211-ki jest z listopada 1944, więc raczej powinna być starego typu kopułka dowódcy z podwójnym włazem - z pojedynczym przyszły wozy z późniejszych dostaw, np. 217-ka. Ale to detal uchwytny tylko dla maniaków 1 BPanc.

Dzieki za dobre słowa . Masz 100% racji, mój model nie jest merytorycznie zgodny z 211-ka. To mój pierwszy "dorosły" model i nie miałem określonego od początku konkretnego celu. Po prostu na nim się uczyłem sklejać i malować . Końcowe oznakowanie wyszło "w boju".

 

Podoba mnie się.

Co to za kolor i czyjej produkcji?

 

Dzięki, dzięki . Pędzelkowałem farbami Pactra. Zielony to A26 Jungle Green z małą domieszką białej i żółtej.

 

Dla mnie SUPER !!!!! Wozy maden in sowiety nie z mojej bajki - no ale z białym orzełkiem.Takie były realia.

Oceniam wygląd który według mnie jest bardzo efektowny i co ważne realistyczny.

Cały dół wanny (w domyśle),przód,tył, przednie i tylne błotniki,koła, gąski lekko błotniki z góry,dolne części zbiorników ze śladami piasku,błotka.

Kapitalne okopcenia z wydechów.Tłuste plamy zbiorniki paliwa i pod wieżą, tam gdzie był smarowany.

Fajnie wyglądają koła które niedawno miały przegląd.

Kontrast wyglądu z góry i porównanie z przodem i tyłem - SUPER !!!!!

Super model zrobiony ze "smakiem"!Na dioramce z mechanikami by był de best.

 

Następny poproszę na warsztat.Dla tych co chcą się uczyć od najlepszych.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

 

Cieszę się bardzo, że mój skromny model tak się podoba , tym bardziej, że to pierwszy klejony na "poważnie".

Nie ukrywam, że wielu doświadczonych Kolegów z forum dawało cenne rady w warsztacie, więc starałem się wprowadzać je w życie .

Gdybyś był zainteresowany warsztatem, to zapraszam: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=38815

Pojawiło się tam kilka bardzo interesujących wątków .

A do najlepszych to mi naprawdę jeszcze bardzo, bardzo daleko, ale dziękuję, to bardzo motywuje do dalszej pracy .

Niedługo odświeżę warsztat Stuga IV, zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na model z którym wracasz do modelarstwa to bardz fajnie, widać że masz dobry warsztat, mam nadzieję że się wciągniesz i kupisz też aerograf w końcu

Dzięki . To wracanie trwało tyle lat, że właściwie to zaczynam od zera . Aero pewnie kiedyś zakupię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny kawałek Teciaka. Na ile "pudełkowiec", a na ile dodatki/doróbki od podstaw? Potem i tak przejrzę warsztat, ale wolę na szybko spytać.

Dziękuję .

Z dodatków zakupionych to tylko gąsienice Bilka, linki Eureki i kalki Armo.

Pokrywa silnika, uchwyty ( zbiorników, na wieży, na błotniku, włazu ), zatrzaski przy hakach, wnętrze lampy, lufa km z igły i kilka innych drobiazgów to moja robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, trochę się spóźniłem, ale zawsze to lepiej niż wcale. Model w mojej opinii wygląda super. Świetny kolor, ładnie ubrudzony. Mam nadzieje że niedługo skończysz Stuga.

Dziękuję Krzysztof . Byłeś bardzo pomocny od początku do samego końca warsztatu, jeszcze raz dzięki za wsparcie .

Tak, teraz postaram się skupić na Stugu .

 

Dobrze, że trochę błota usunąłeś. Ostatnie zdjęcia z warsztatu nie wyglądały za ciekawie.

Teraz teciak wygląda przednio. Gratulacje.

Dziękuję . Twój warszat bardzo mnie mobilizował do działania . Z brudzeniem eksperymentowałem i przekonałem się, że to bardzo trudna sprawa. Cieszę się, że teraz to lepiej wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jarku. W końcu dobrnąłeś do końca z tematem. I dobrnąłeś z bardzo pozytywnym wynikiem .Warsztat masz całkowicie opanowany a robienie części od podstaw to wielki plus. Merytorycznie się nie wypowiem bo to nie mój dział. Ciężko u mnie z sowieckimi czołgami .Modelarsko bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jarku. W końcu dobrnąłeś do końca z tematem. I dobrnąłeś z bardzo pozytywnym wynikiem .Warsztat masz całkowicie opanowany a robienie części od podstaw to wielki plus. Merytorycznie się nie wypowiem bo to nie mój dział. Ciężko u mnie z sowieckimi czołgami .Modelarsko bardzo dobrze

Dziękuję Robert za tak dobre słowa i za okazane wsparcie w moim "powrocie" do modelarstwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.