Skocz do zawartości

MIG-29A FULCRUM A Academy


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ukończyłem F-16 który jest w galerii forumowej (viewtopic.php?f=64&t=52193 ) wiec czas na następny warsztat

O to ofiara :

 

 

 

DSCN12901_zps6cscqnd7.jpg

 

 

Jeszce nie zdecydowałem jaki będzie numer boczny maszyny , ale mam nadziej ze pomożecie w wyborze malowania i budowie modelu

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak widze 29' z Academy, robiłem takiego jakieś 4 miesiące temu . Jeśli chcesz robić nasze Migi po modernizacji, będziesz musiał dorobić kilka elementów (są one w większości uwzględnione w moim modelu).

Powodzenia z modelem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie polskie malowanie Fajne nowe kalki wypuścił Techmod. W zależności do tego jakie malowanie wybierzesz, trzeba trochę inaczej zmodyfikować model. Moja ulubiona tematyka, więc kibicuję!

 

Oczywiście ze będzie polskie , zakupiłem właśnie na tą okoliczność polskie kalki

Co do przeróbek mam nadziej ze sobie z tym poradzę i ze nie porwałem się z motyka na księżyc , jutro mam nadziej coś podłubać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku 16-tka czyściutka i ładna.Solo, marudził ale on jest fachman w brudzeniu

Ja mam tez w planach 29-go ale w 72 z Italierki i jak skończę wiatraka.

UWAGA dla budujących migi 29.Otóż szukając dokumentacji znalazłem w necie stronę z Przglad Konstrukcji Lotniczych-4,8 Megabajta za free.Wir na wirze.5 godzin siedziałem przy kompie aby jakoś ruszył.

KRL tez się zabiera za miga ,wiec będzie można się wspierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam,

dostałem natchnienia i postanowiłem kontynuować przygodę z modelem MiG-a , powycinałem kadłub i poskładałem na sucho i pojawił się pierwszy problem

 

 

DSCN1358_zpsdoy573lx.jpg

 

Czy któryś z kolegów budujący ten model tez miał taka szparę ?

 

Tu jeszcze dwa zdjęcia , nie ma się czym chwalić ale .... :

 

DSCN1357_zps5pp3fvsx.jpg

DSCN1356_zpsodjymjfr.jpg

 

Mam tez pytanie do kolegów co do malowania , chwiałbym wykonać to malowanie :

 

20160517_123529_zpsw5yb1iu8.jpg

 

 

I czy tu tez sa wymagane jakieś duże przeróbki ?

Szukałem tego egzemplarza w internecie i nic nie znalazłem , może ktoś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

po długiej nieobecności miałem okazje przysiąść przy modelu , pomalowałem kokpit podkładem i skończyłem fotel :

 

DSCN1501_zpsebdqt040.jpg

DSCN1502_zpsqn8hn30h.jpg

DSCN1505_zpsz5ehjaeh.jpg

 

To na razie na tyle , skleiłem jeszcze dwa górne elementy płatowca.

Przepraszam za zdjęcia ale walczyłem z nimi przez godzinę i tak wyszły h...

Musze męczyć się telefonem do puki czegoś nie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.