Skocz do zawartości

Warsztaty modelarskie w Poznaniu


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Cześć

Dzis spotkanie u notariusza i możliwe że za chwilę odbiór kluczy :-)

 

@klima1

Program będzie tworzony ad hoc. Zależnie kto i co będzie potrzebował. Generalnie założenie jest takie, że osoby doświadczone mają wolną rękę i po prostu korzystają z pracowni. Osoby mniej doświadczone, początkujące maja zapewniona opiekę merytoryczną, lub realizują w grupach zadania praktyczne.

 

Pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kratery! Tak z kulturą, trzeba zrobic pospolite ruszenie Panowie na Śląsku i otworzyć filie , brakuje mi modelarni jak za gówniarza sie biegało coś polepić. Teraz tak w domu samemu to nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Nie - jeszcze nie od dziś - teraz trzeba miejsce wyposażyć - to jeszcze trochę potrwa. Dziś dla przykładu przyszedł pan elektryk, ślusarz i hydraulik, w najbliższy weekend trzeba będzie posprzątać, przyszły tydzień to malowanie miejsca etc. Chciałbyś z Warszawy przyjeżdżać, że się tak zainteresowałeś? Ja myślę, że prędzej załatwisz sobie z chłopakami z Wawy - wiesz przecież kogo zapytać.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przesadzasz - kolega chciał się tylko upewnić, że nie wyszło.. ;)

 

A wracając do rzeczy, czy mogę w czymś pomóc?

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Za dwa tygodnie będę miał do przewiezienia około pół tony blatów do biurek, oraz pierdyliard paczek z IKEA - jeśli masz może większe auto - to spadasz mi z nieba :-) A tak na serio - to dzięki, na razie jest spoko - daję radę :-)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian, raczej trudno nie interesować się organizacją ideii tworzonej z takim rozmachem i z deklarowanym fachowym wyposażeniem.

 

Tym bardziej, że z własnego doświadczenia wiem, że takie miejsca działają rówież jak integracje. Wiesz...znoszą granice i podziały, również takie wynikające choćby z takiej czy innej przynależności. Przynajmniej powinny. Ale to już zależy od prowadzącego...

 

kolega chciał się tylko upewnić, że nie wyszło.. ;)

Nie wiem skąd przyszedł Ci do głowy taki idiotyczny wniosek. Ja jestem bardzo za tym, jak powstają właśnie takie dobrze zorganizowane lokalnie miejsca modelarskie.

 

Chciałbyś z Warszawy przyjeżdżać

Będę szczery, że do Łodzi jest nie tylko bliżej...czego również życzę warsztatom w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd przyszedł Ci do głowy taki idiotyczny wniosek.

Zasugerowałem się lokalizacją, którą masz wpisaną w profilu.. ;)

 

@Reflect:

Mam tylko kombi ale chętnie pomogę.

Mobile podrzucam na PW.

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@robert p

Ja miałem na myśli, że w Wawie faktycznie coś się będzie chyba działo - zerknij tutaj

 

I tak - warsztaty w Poznaniu mają integrować modelarzy. Co zaś się tyczy jakiś urojonych granic, czy podziałów - to ja nie słyszałem.. to znaczy słyszałem(oraz doświadczyłem niestety) o internetowym hejterstwie i braku wychowania - ale tutaj dla tego rodzaju zachowań miejsca nie ma i nie będzie. Jedyną osią zainteresowania są i będą modele oraz hobby modelarskie w wszelakiej formie oraz stopniu zaawansowania. Dodatkowo inicjatywa którą organizuję ma charakter stały - jak pisałem już wielokrotnie wcześniej, będzie to przede wszystkim miejsce w którym będzie można w spokoju i wygodzie modelować. Oczywiście będę (będziemy) starali się przekazać podstawy wiedzy. Będą też znakomici goście, którzy poprowadzą wykłady mistrzowskie - ale o tym w późniejszym czasie - teraz skupiam się na wyposażeniu wszystkiego - dla tych którzy nie widzieli - polecam zerknąć na

, którą przygotowałem. Można przyjąć, że z drobnymi korektami tak właśnie będzie wyglądało nasze miejsce.

 

pozdrawiam i do usłyszenia

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert p

polecam zerknąć na

, którą przygotowałem. Można przyjąć, że z drobnymi korektami tak właśnie będzie wyglądało nasze miejsce.

 

Christian

 

Pełen bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Mały update. Pomieszczenie zostało wstępnie wyczyszczone. Przesunięte zostały gniazdka oraz założone zostały instalacje pod ekrany LED. Wszystko ładnie schowane pod tynkiem wiec wiszące kable nie bedą nas straszyć :-) teraz wszystko schnie. Jutro jadę szlifować i gruntować. Mam nadzieje w tym tygodniu rozpocząć malowanie. Gdyby wszystko zagrało, na weekend albo zaraz po zostanie zainstalowana nowa wykładzina. Powoli dzieje się :-)

 

Pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Super Moderator

Już jutro zapraszam wszystkich do odwiedzenia Warsztatów Modelarskich w Poznaniu. W niedzielę oraz poniedziałek robię drzwi otwarte. Startujemy około godziny 12-tej. W poniedziałek tak samo. Wszyscy miłe widziani! Przynieście swój model, przyjdźcie z rodzina i znajomymi. Na miejscu bedzie mozna dowiedzieć sie wiecej o inicjatywie, zapisać sie na zajęcia.

 

Dodatkowe informacje na FB - Link Tutaj.

 

Adres naszych warsztatów to ul. Kasprzaka 16 wejście E od parkingu przy ulicy Kasprzaka.

Telefon do mnie w razie potrzeby kontaktu to 735 391 888

 

Pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.