Skocz do zawartości

F-15E Harcoal Lizard Camouflage 1:48 Hasegawa


Nużek

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentuję model orzełka w tzw. European Camouflage. Do modelu dołożyłem blaszki interior i exterior od Eduarda, dysze aires, fotele aires. Reszta zestawowa. Malowanie na podstawie instrukcji ale pokrywa się ona z real foto. Samolot w rzeczywistości mało był wybrudzony więc na modelu ograniczyłem się tylko do pobrudzenia miejsc gdzie chodzi obsługa czyli po obu stronach hamulca aerodynamicznego.

 

Zachęcam do komentowania, wytknięcia mi wszelkich błędów itd. Generalnie najbardziej niezadowolony jestem z oszklenia kokpitu. Natomiast dysze sprawiły mi najwięcej satysfakcji. Porównując go do poprzedniego A-10 widzę różnicę w wykonaniu, zwłaszcza w zróżnicowaniu odcieni każdego z kolorów. Model delikatnie się błyszczy na zdjęciach ale w rzeczywistości jest dużo lepiej.

 

XSpRz5g.jpg

SQBQ4pg.jpg

96vTX2V.jpg

nPXFJ0j.jpg

VA5UouS.jpg

LhezOL8.jpg

TR01hEe.jpg

4s9nWll.jpg

90Wu1vv.jpg

WtftRqp.jpg

1knrLMw.jpg

L51scPi.jpg

P8kGeC6.jpg

fNjcUWJ.jpg

 

Dziękuję za uwagę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw krytyka: na zdjęciach niewiele widać, do tego wrzuciłeś je w rozdzielczości ponad 5000 pikseli, to trochę dużo.

Druga sprawa: błyszczący lakier skutecznie odbija światło i jeszcze mniej wtedy widać.

Do tego sam model jest niedoświetlony i mnóstwo detali znika w mroku.

 

Wydaje mi się, że on może wyglądać mniej więcej tak:

 

391.jpg

 

I to całkiem przyjemny dla oka model, z pięknym kamuflażem.

Resztę trudno mi ocenić z winy zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowych zdjęciach widać trochę więcej, niż na tych z czarnym tłem

 

Ugiąłbym opony, rakietki powinny mieć kolor FS36375 a nie biały no i raczej wykończyłbym model, a szczególnie figurki, na matowo.

 

Teraz plusy - malowanie bardzo fajne. Preshading i inne zabiegi dały fajny efekt, widać, że masz do tego smykałkę. Szczególnie dobrze wyglądają też dysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm u mnie na monitorze widać dobrze w sensie ze jasno. Postaram sie rozjasnic bo byc moze moj monitor jest jakis jasniejszy. Zaraz bede uaktualnial zdjecia.

 

Wszystko bylo pomryte bezbarwnym matem. Troche sie blyszczy ale na zdjeciach faktycznie duzo bardziej wszystko sie blyszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba, chociaż osobiście wolę klasyczne szare F-15. Z lakierem nie Miałeś problemu ? Bo na hamulcu aerodynamicznym widać jakbyś dał trochę za dużo (podobny efekt miałem po mat coat od gunze z puszki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.