Skocz do zawartości

Warsztaty modelarskie w Poznaniu


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ukrywam, że z czystej ludzkiej ciekawości przejadę się. Na 16 muszę być w Swarzędzu więc wiele czasu nie mam i planuję być już na otwarcie.

 

Co do Wrocławia (gdzie z kolei będę z wizytą w poniedziałek) to macie tam podobną inicjatywę, mało politycznie jednak podsyłam linka z informacją:

http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=9&t=81582

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

Dzięki za miłe słowa. Dużo pracy włożyłem w to miejsce, mam nadzieję, że jutrzejsza i poniedziałkowa inauguracja wypadnie pomyślnie. Co do Wrocławia - to nie słyszałem wcześniej o tym przedsięwzięciu, ale kibicuję z całych sił - było by fantastycznie gdyby takie miejsca powstawały we wszystkich większych miastach. Może za naszym przykładem pójdą kolejni i dostęp do nowoczesnej modelarni będzie możliwy we wszystkich zakątkach Polski.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Otwarcie warsztatów zakończone pełnym sukcesem! Startują dwie grupy modelarzy - piątkowa 19.00-23.00 oraz sobotnia 10.00-14.00 Przyszło sporo osób (więcej niż się spodziewałem), odwiedziło nas także kilku mistrzów modelarstwa redukcyjnego oraz rc - bardzo miłe rozmowy przeplatane salwami śmiechu przy akompaniamencie bawiących się świetnie dzieciaków (kilkanaście osób przyszło z małymi pociechami) wypełniło niedzielę oraz dzisiejszy świąteczny poniedziałek. Jestem bardzo zadowolony z takiego początku - mam nadzieję, że sierpniowy start (najbliższe zajęcia już w piątek) będzie pięknym początkiem wspaniałej historii modelarstwa w Poznaniu :-) Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie!

 

Dla wszystkich zaciekawionych warsztatami - fotki panoramiczne zrobione dziś wieczorem. Kolejna szansa na odwiedzenie pracowni oraz zapisanie się już w najbliższą sobotę 20.08 po zajęciach czyli od godziny 14-tej - serdecznie zapraszam!

 

CQKUjNhqjM3pVt6Ke291Hx9NwwsUYqSsHasj136gCUgx8En2X6PrvyFS9bPevfai1GZcanH4c7wtsN15LhlhfsjQkGuOB3Ef8F8W4kyTmYeK_H9GiraAO3eElfZrUajEA3RRNFXHDZxKLHss78JRNTdGAz57fbE16ZzVydbtCg9YFTQMuuheU11hT0UUg7RtEM6ZB3zG3XlViq6th1u9GhdkQF7jWErcTFWfwzeN3a1zn4_EHzZxo3T9_Z4D1Zdl8BkIVSTw5micutI8qIfYF_CVpv7W-B-66omDypVwzICGB2N1sAr-BfJtIqM1NeRi4n-A1lqb7k6u1CP_9RMkKV7HS8Klr3cYOpkFakWDz_VTZaGwJ9YkQ3A9aE2h17DK3krh7JMvl-QB5gDwU8iaN88hZ-7vOUzj3_CsSgjdAhxA0VOVEGigTV0oG3nMItMC0qBvR1hztazfzd_VFXiLP0U8gh5yS1el9QbWFSWduGAcCAR4erMqUbuqT6oEZEN8M3mBkGe5xWToG8MnxPaqlNGLxY2SJbit5pLuHXbB8wJqrFYTadZZlXwAdSP-whP3YT4VF7R-S9Cgx8VvgBBuC2GCCjW_x4Jn=w1920-h446-no

 

8SZvJPbIFItFmj005Jk6V4ufcAGUHaPyeC-xUT8zRjVKKabguNwQ_z6Rj4Iw1-Hqeyr6aY9wUZtFXPx3Tyg4C-l72gfYaYm3E342BMCnSUZARb1WJ0G_I-8hpZ3kdmjZFlvI1G60xxVCfKBHXtxro7vR_Qjv2N6ge6xbMIQ-mpfBGqqN7Wcpb2yXI4Vb0Wiww9WNM4Rz9VjMUYXnKGIjvLam6-647MwNtQS4hpcHAKUxm2ewX2tkUccBm2dEwkasd4OO5wcpoxU4HzVHab_BbhJrWslID0DGgtQmSj5G7Gro8SJhblJYLJTODwZoM_JoPJnC4XBh_ECaCNZo0Q8CoCWkHi41rPx9cd4CBjUk4Yd5OwKcJ5fJTX64u8NJu3ZW0myZJbw64e8HVekCRseHtqoP3hA7qPHMPjlUPCRgPds0kwWr7hOpm0NDxDEK7tssfMLglcmIK0xB2C4y5MpNXbZ97S6eyxbbbsidm9r247zMlBoM4hPnUnSX51QGuISNFjTTCrg3k41sD-hL356ZfX7IKqL2_F4XjnausNtjhs4e89_AQrl5M6sNJHjO-6yGjdVruslPj13U_5hBC6VQgMtbznKBxq0H=w1920-h437-no

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo na żywo jest jeszcze lepiej, wszystko superprofi, chyba nie ma nic lepszego, a podobno wkrótce będzie coś mega-ekstra w drugim pomieszczeniu, więcej nie piszę co by nie zapeszyć i niech Szef sam zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Dziś ruszamy z pierwszymi zajęciami wieczornymi, w sobotę kolejne - poranne. Pozostało już niewiele wolnych miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Przypominam - zajęcia odbywają się w każdy piątek od godziny 19.00-23.00 oraz sobotę 10.00-14.00. Koszt miesięczny to 120zł - w cenie jest wszystko oprócz modeli oraz napoi i słodyczy (do kupienia na miejscu). Więcej informacji piszcie na PW, poprzez Facebook lub telefonicznie 739391888 lub po prostu wpadnijcie na ulicę Kasprzaka 16, (wejście E od parkingu) przed lub po zajęciach.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jestem pełen uznania. Na początku złamanego grosza bym nie dał,że to się uda. Byłem pewny,że to utopia jakaś , a tu masz! Inne miasta niech zazdroszczą, to napędzi modelarsko Poznań, bo trochę odstawał od innych aglomeracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Szkoda ze taki czlowiek opuscil jedna z Polskich wysp (UK). Zalozyciel Polskiej grupy modelarskiej w UK. Bez ciebie nie ma komu tego kontynuowac. F-117, Merca BTR-a i kilka innych prac jak i warsztat widzialem na zywo. Respecy Reflect. A jak z planami na dalsze prace o Bin Ladenie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

Projekt o Bin Ladenie - nadal żywy, teraz dopiero będę miał warunki, żeby dociągnąć ten tryptyk do końca. Po drodze muszę tylko dokończyć Nevada Hell Station i wracam do prac nad podstawką.

 

pozdrawiam i do usłyszenia!

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Super Moderator

Zapraszamy wszystkich z Poznania na specjalny event modelarski. 19 i 20 Listopada gościem specjalnym warsztatów będzie Mirek Serba. Ilość biletów ograniczona - proszę o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia miejsca na widowni. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

 

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie Facebook -Warsztaty Modelarskie w Poznaniu

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.