Skocz do zawartości

Terminator Zvezda 3636 BMPT 1:35


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakończyłem model cv9040c wiec czas zacząć coś nowego

Padło na model Zvezdy i jak przy T-90 wygląda super ma dużo elementów wiec zabawa będzie przednia

Jak zawsze liczę na pomoc kegów w zmaganiach z tym modelem

 

20170530_175719_zps8xja1snr.jpg

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chodzi mi tylko o to, że podobnie jak T-90, tak i Terminator ma skopane proporcje.

A poza proporcjami, ma coś jeszcze nie tak, warto go zbudować?

 

A nie lepiej odłożyć troszkę więcej grosza i kupić model tego samego pojazdu z Meng Model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to, że podobnie jak T-90, tak i Terminator ma skopane proporcje.

A poza proporcjami, ma coś jeszcze nie tak, warto go zbudować?

 

A nie lepiej odłożyć troszkę więcej grosza i kupić model tego samego pojazdu z Meng Model?

 

Nie takie troszkę Meng Model cena: 279,90 zł

A Zvezda kosztuje cena: 120.99zł

 

Ja za swojego dałem 105zł w sklepie w Olsztynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także sknerze, zawsze to parę groszy na coś nowego do zakupu

Przemku, a Ty sobie poradzisz ze Zvezda .Sama frajda jak trzeba cosik poprawić

CV90 bardzo fajny ,szczególnie jak go troszkę dobrudziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu. czy jest jeszcze możliwe abyś wrzucił zdjęcia ramek?

Jak się ma model do konkurencyjnych zestawów z Menga, Trumpka i Tiger Model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma model do konkurencyjnych zestawów z Menga, Trumpka i Tiger Model?

 

Meng, to Meng, prawie idealny. Dlaczego prawie? A no dlatego, że ma lekko za długie blaszki przy włazach załogi z przodu pojazdu. Te blaszki to mają być zawiasy od klap i trzeba je przycinać, żeby pasowały. Poza tym wyrzutnie pocisków po bokach wieżyczki są zrobione z dwóch połówek i cieżko je oszlifować po złożeniu. Innych problemów nie znalazłem budując Terminatora Menga. O Trumpku nic nie wiem, ale to Trumpek, więc pewnie nie najgorszy, a napewno lepszy niż Zvezda. Terminator Tiger Model, to druga wersja tego pojazdu zwana Terminator II. Czytałem opinię o nim na zagranicznym forum, no i dowiedziałem się że Tiger się nie popisał. Ponoć BMPT-T72 Terminator II Trumpetera jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem z pracami z wielkim zapałem i przed wyjściem do pracy zrobiłem tyle :

 

20170601_125122_zpssw73owhp.jpg

 

20170601_131441_zpshvufmxu4.jpg

 

Zamaskowałem sobie szkiełka wizjerów , może potem będzie lepiej je pomalować albo zostawić takie przezroczyste.

Mam jeszcze pytanie co do tego "dodatku" który daje Zvezda :

 

20170601_131832_zpswxz1qn2k.jpg

 

Mogę to zastąpić taką blaszką ?

https://www.mojehobby.pl/products/Siatki-i-plyty-z-otworami-o-roznych-rozstawach-o-wymiarach-80x45-mm-743980.html

 

Ta siatka z plastiku jest strasznie wku... już w T-90 mnie denerwowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia ramek!

Grzegorz, czy chcesz powiedzieć że najlepszym wyborem będzie Trumpek?

 

Chcę powiedzieć, że jeśli chodzi o Terminatora takiego jak robi Przemek, to brał bym Menga mimo wszystko. Natomiast jeśli chodzi o tego drugiego Terminatora (BMPT-T 72) takiego jak z Tiger Model numer 4611, to ponoć wypada on gorzej niż Trumpeter numer 09515.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki z tego morał będzie? Ze Zvezda jest najgorsza bo nie ma proporcji, cos jeszcze? Złe gąski, złe gąsienice np. Bo tu jeden forumowicz trzyma dla mnie i T-90 i Terminatora właśnie ze Zvezdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wyrażam tu tylko własną, subiektywną opinię o modelach Zvezdy. Terminatora Gwiazdki nie widziałem i się nie wypowiadam. Budowałem natomiast Terminatora Menga. Idealny nie jest, ale jak dla mnie to warto przyoszczędzić trochę kasy. Co do T-90 Menga i Zvezdy, no to drodzy Koledzy, tu nie ma co porównywać. Dla mnie Zvezda przy Mengu, po prostu nie istnieje i pszę to z pełną odpowiedzialnością, bo budowałem 90-ki obydwu producentów. Jak pisałem, to tylko moja, subiektywna opinia. Tyle. A gąsienice, to akurat mocniejszy punkt modelu Zvezdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie kleiłem Menga bo moim zdaniem jest zbyt drogi i w tej cenie mam dwa inne modele.

Z T-90 byłem bardzo zadowolony , kleiło mi się go super i teraz przy obecnym modelu tez nie mam zastrzeżeń.

Co do proporcji nie będę się wypowiadał bo staram się kleić model czysto i ładnie je pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie kleiłem Menga bo moim zdaniem jest zbyt drogi i w tej cenie mam dwa inne modele.

Z T-90 byłem bardzo zadowolony , kleiło mi się go super i teraz przy obecnym modelu tez nie mam zastrzeżeń.

Co do proporcji nie będę się wypowiadał bo staram się kleić model czysto i ładnie je pomalować.

 

No cóż, czasem cena jest wprost proporcjonalna do jakości, dlatego Zvezda jest tania, a Meng drogi . Walcz dalej Przemku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.