Skocz do zawartości

Mitsubishi J2M3 RAIDEN ⚡ 1:32


shadowmare

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce

Kategoria Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

 

Witam,

postanowiłem wystartować w konkursie z modelem Raidena Hasegawy. Inbox:

 

Fmprsuc.jpg

 

BYSpe4L.jpg

 

D4LnIS9.jpg

 

Nie przewiduję dodatków oprócz pasów. Być może wymaluję hinomaru z masek. Mam nadzieję, że uda się skończyć w terminie. Opinie o modelu są bardzo pozytywne, podobno składa się szybko i bez problemów więc może się udać. Malowanie przewiduję pudełkowe:

 

65_1.jpg

 

Może oklepane ale te żółte błyskawice fajnie rozświetlają ciemną i smutną zieleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kibicowanie!

O kurka... miałem wystartować dokładnie z tym samym tylko w skali 1:144...
Startuj, startuj. 2 pioruny podobno, wbrew powszechniej opinii mogą uderzyć w jedno, to samo miejsce.
Życzę powodzenia.
Dzięki!
Na pewno będzie elegancki. Lubię Japońce więc z przyjemnością popatrzę.
Robienie modeli to zawsze wielka niewiadoma. Można się np. zdenerwować i przetestować jego zdolności "lotne", więc odpukuję w niemalowane ;)

 

Mogę (jak na razie przynajmniej) potwierdzić opinię o świetnej składalności. Posiedzenie rankiem i drugie wieczorem i kokpit gotowy do malowania. Dodałem kilka kabelków z lewej strony ze względu na lekką pustkę. Pasy z pozostałości z innych modeli.

 

ePE2MfX.jpg

 

Z9zcTAI.jpg

 

Mam pytanie do znawców tematu. Czy ktoś posiada zdjęcie lewego boku (patrząc od tyłu) samolotu Yoshiriro Aokiego? Widziałem fotkę gdzie ujęte były tylko błyskawice. Chciałbym zobaczyć całość a przynajmniej jakiś większy fragment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Niezła detalizacja - będzie ładnie

Marudek - Twój mikrus to by mu się pewnie pod skrzydło zmieścił

Dodałem niewiele - parę kabelków i pasy. Ten model sam w sobie jest bardzo ładnie zdetalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo fajny, choć samolot mi się nie podoba (chyba jedyny produkt japońskiego przemysłu lotniczego z tego okresu, który nie przekonuje mnie estetycznie), model wyszedł super - do tego masz swój styl, rozpoznawalny w kolejnych modelach. No i gratulacje z okazji pierwszej galerii konkursowej!

 

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońskie samoloty lubię bardzo. Nie sklejam samolotów, ale jeśli kiedyś miałbym, to właśnie stamtąd.

Bardzo ładny.

Dzięki. Jak będziesz jednak kiedyś chciał skleić coś ze skrzydłami to polecam Hasegawę - ich nowe modele są bardzo przyjemne i mają te najbardziej znane japsy w ofercie.
Takie wykonanie lubię.
Dziękuję. Czekam teraz na coś Twojego, bo ja muszę sobie zrobić przerwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.