Skocz do zawartości

M1134 Stryker (ATGM) Trumpeter 1:35


NAND

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Kategoria Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

 

Dzień dobry

 

Długo zastanawiałem się czy wystartować w konkursie, nie mam jeszcze odpowiednich umiejętności co do klejenia modelu, kształtowania blaszek i malowania całości ale cóż raz się żyje, zdecydowałem jednak ,że założę tu warsztat konkursowy

 

Model jaki wybrałem to M1134 Stryker (ATGM) firmy Trumpeter w skali 1:35

Będę go robił w standardzie prosto z pudełka, wspierając się fabrycznymi blaszkami, malowanie również standardowe jak w instrukcji (zdjęcie poniżej).

 

Niebawem rozpocznę pracę nad modelem, zapraszam do wzięcia czynnego udziału

 

Inbox:

 

tDDfjQS.jpg

 

WmF5u8I.jpg

 

whkYliv.jpg

 

9dkBZBe.jpg

 

VgWt1Dc.jpg

 

R3KoVkK.jpg

 

KYV13nV.jpg

 

R4Uj8bv.jpg

 

yrITryo.jpg

 

hfwMb3z.jpg

 

2MMUhhY.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejka

Zacząłem budować Stryker-a, dziś skromnie, trochę układu napędowego.

Postaram się prowadzić relację dynamicznie ale bez pośpiechu co by to nie wpłynęło negatywnie na efekt końcowy modelu

 

rCfQwQo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Trąba, Afv Club duzo lepszy w podobnej cenie, rozumie że z braku wiedzy kupiona Trąba,

Będzie standard z pudełka?

Postarasz sie o Anti slip?

Pokaz koła jak wyglądają (lub zakup żywice choc by tanio Panzer Art ma kółka)

 

 

Off top

Sorry za pytania ale do forum używam tapatalka i nie chce nie sie cofać stron by dojść dobooczatky tematu z poziomu osi czasu.

 

Tez bede paczeć, uważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TReS - wybrałem Trumpetera przypadkowo, po prostu podchodzi mi na firma. Co to Anti slip? W wolnym tłumaczeniu wiem co to oznacza ale o co chodzi to już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś podpowiem jak trzeba będzie. Mam za sobą Trumpkowego Strykera w wersji M1127 . Doradzę od razu wywalić koła i poszukać żywicznych, choćby z Panzer Art, lub DEF MODEL. Dla podniesienia walorów i zwiększenia szans w konkursie, polecam też ( choć przymusu nie ma), zaopatrzyć się w takie coś:

 

http://www.arcarm.com/Rev1/001-100/rev052-AFV-Club-AF35S59/00.shtm

 

Zestaw ten zawiera sporo elementów, których w Trumpku po prostu nie ma, no i jakość jest nieporównywalnie lepsza od Trąbki. Ja to bym jeszcze jakieś blachy wykombinował, np. od Eduarda, ale to już pozostawiam Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może rzeczywiście trochę za dużo tego kleju, używam "Revell Contacta Professional".

Z tą igłą to zawsze będzie za dużo kleju Najlepiej czymś innym go aplikować, albo do zestawu kupić Klej z pedzelkiem Tamiyi czy Gunze. Dobrze się to z tym Revellem uzupełnia. On jest dobry do klejenia tam, gdzie nie widać, tymi "extra thin" można lecieć po krawędziach łączonych części i nie zostawią śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kleju, raczej kupię Tamiye przy najbliższym zamówieniu, a co do Stryker-a to kolejna aktualizacja po dzisiejszych bojach

Wykryłem parę błędów w oznaczeniu elementów, temat poprawiłem bez większych problemów, wszystko się ładnie sklejało.

 

5GCQcnv.jpg

 

vVkpwyQ.jpg

 

nqKn8l0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.