Skocz do zawartości

2S3 Akacja. Balaton Models,1:72


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi się podoba..exrta efekt... też ją mam w pudełku. Tylko u mnie kadłub trochę wypaczony. Będę musiał podzialać z wrzątkiem. U Ciebie części były ok?... jakich kolorów użyłeś? Malowanko i brudzenie niczego sobie. Nie miałeś problemów z tymi gąsiennicami? Balaton ma wiele super pojazdów w swojej ofercie..kusi oj kusi żeby je wszystkie mieć w gablotce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to revelacja. Z ciekawosci zapytam te biale linie na wiezy to w jakim celu byly malowane?

 

Pewno element szybkiej identyfikacji.

 

Bardzo mi się podoba..exrta efekt... też ją mam w pudełku. Tylko u mnie kadłub trochę wypaczony. Będę musiał podzialać z wrzątkiem. U Ciebie części były ok?... jakich kolorów użyłeś? Malowanko i brudzenie niczego sobie. Nie miałeś problemów z tymi gąsiennicami? Balaton ma wiele super pojazdów w swojej ofercie..kusi oj kusi żeby je wszystkie mieć w gablotce.

 

Pozdrawiam

 

Niestety też był lekko wypaczony. Myślełem ,że będzie kłopot z tym duży ale wystarczyło mocno ściskami złapać i skleić na CA. Dało radę.

Co do gąsek to najlepiej spasowane gąski w żywicy jakie dotychczas robiłem. Idealnie dopasowane co do długości. Tylko troszkę trzeba oczyścić z cienkich nadlewek.Na kołach napinających zrobiłem mały trick tzn. delikatnie zcinałem przód ogniw o ok. 1mm i lepiej się układały i długoscią wszystko się zgrało. Długie odcinki są wystarczająco elastyczne żeby je dokleić do kół napędzanych i napinających bez konieczności podgrzewania itp.

 

Co do kolorów to kolejność opisałem na swoim profilu na FB.

Ogólnie z zastosowanych to:

Tamiya- Field Green,Flat White,NATO Black,Dark Iron .

Vallejo- Russian Dark Green, Rust (jasko brąz) Sand Yellow.

Ammo of Mig Flat Khaki Green.

Chyba tyle...

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1411850758922891&id=883805348394104

 

Piotr, nie kokietuj... :c)... nie jest żle :c)... mi się podoba...

Pozdro.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnisia z Ciebie ( słabo operuję aerografem etc.). A dla mnie wręcz przeciwnie Bardzo miły w odbiorze, rzadko spotykany model na forach. Malowanie i weathering wyszły bomba. Białe, częściowe starte pasy tylko potęgują pozytywny odbiór modelu. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.