Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Krzysiek wybieram się wybieram - lecz dotychczas tak było że - "zawsze jest coś ważniejszego".

Tak tak - wiem - co może być ważniejszego od modelarstwa?

Jak widać "spoko" coś się znajdzie - NIESTETY.

Więc może tym razem ? No nie zapeszać!

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jest jakikolwiek problem z parkowaniem samochodu przed targami w Telford? Może trzeba wykupić wcześniej miejsce ? Albo przyjechać wcześniej ? Proszę o informacje bo nie wiem o której rano w sobotę wyjechać z hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Na ogół nie ma miejsca, najlepiej na przeciwko parking piętrowy a jak nie za daleko to taryfa. Pod hala zawsze klopot ewentualnie jak wczesnie sie wybierasz to pod lodowiskiem, pod górę zaraz za światłami przed hala w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Dla chętnych zabieram ze sobą kilka moich okazów jakie uzbierałem od jakiegoś czasu, są to modele o których kiedyś można było tylko pomażyć a mnie udało się od jakiegoś czasu nabyć kilka ciekawych "wynalazków". Z takich ciekawostek np Camel Revell`a wydanie z 1963r (oryginalne pudełko i ramki w foli) oraz kilka innych ;)

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telford, raj modelarski. W tym roku zabrakło takich sprzedawców jak Friulmodel czy Def Model. Ale trudno, nie zawsze świeci słońce. Trochę się zakupów nazbierało, ale w zasadzie to koniec. Jutro tylko zwiedzanie.

 

Dragon 6624

1020878-21503-84-pristine.jpg

 

Dragon 6620

205312-12290-72-pristine.jpg

 

Bronco 35092

134362-10244-pristine.jpg

 

Tamiya 35154

132586-10911-pristine.jpg

 

Thunder Model 35200

1029847-10244-20-pristine.jpg

 

I coś do niego na pakę.

 

Tamiya 35300

424093-11890-61-pristine.jpg

 

Airfix A08017962374-16559-47-1440.jpg

 

Tamiya 61046

106391-10911-pristine.jpg

 

Tamiya 61070

120383-10911-pristine.jpg

 

Trumpeter 05311

153709-11575-pristine.jpg

 

A do niego zestaw luf artylerii głównej i średniej, super wykonane Boforsy (żywica, blaszki i lufy) oraz Oerlikony (full metal) - wszystko od Master Model.

 

Do tego wszystkiego trochę żywicy Live Resin, kalek i innych drobnych pierdółek.

 

Przy okazji spotkanie z kilkoma znajomymi i parę ciekawych atrakcji. I generalnie imprezę zaliczam do udanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem również zadowolony... zarówno z samej imprezy jak również z poznania kilku nowych znajomych

Doszło mi 11 nowych modeli oraz parę narzędziowych pierdółek

Jedno co było nie fajne to droga powrotna jechałem ponad 6 godzin zamiast 3 z kawałkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni!

Jest taka sytuacja: za kilka miesięcy najprawdopodobniej wyprowadzę się z Wyspy na całkiem inny Kontynent. W związku z czym, z głębokim żalem, jestem zmuszony upłynnić moją kolekcję pudełek (oczywiście z zawartością). Zebrało się tego ponad 30 sztuk nieruszonych, kilka kolejnych ledwie dotkniętych i kilka w różnych stopniach zaawansowania (ulubieńców zabieram ze sobą). Wszystkiego po trochu; pojazdy, letadła i łódki. Do tego całkiem niezła przygarść przeróżnych dodatków.

Szczegółową listę mogę zamieścić w tygodniu, bo do wtorku jestem okrutnie zarobiony. Oczywiście , jeśli będą zainteresowani

Z warsztatu też będzie sporo do opchnięcia, przede wszystkim kompresor. Polecam również zaginarkę made by Grzesiek W. (największy model - prawie nieużywana). Mojego Infinity raczej nie sprzedam, no chyba, że ktoś zaproponuje rozsądną cenę. Nie ukrywam, że liczy się dla mnie każdy ekstra grosz.

Aha, mam też kilka ciekawych (oraz kilkadziesiąt nieciekawych :p) książek, na przykład:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14708623432757157.jpg_1.jpg

Strasznie grubaśna, stan jak nówka. Osobiście przytachałem z Polski, zajęła mi z 1/3 walizki kabinowej. Naprawdę będę płakał, jak będę sprzedawał

Zainteresowanych proszę o krótki sygnał. Czuwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.