Skocz do zawartości

MITSUBISHI LANCER Gr.N - Janusz Kulig - Germany 2003


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj chcialem przedstawic Wam kolejny gotowy model do mojej kolekcji "Kulig 4ever". Budowe zaczalem wiele lat temu (to akurat nic dziwnego w moim przypadku) i ostatnio udalo mi sie go doskladac do konca. Nie bedzie to pierwszy taki projekt na forum, ale tego chyba nigdy za wiele. Mowa jest o miniaturce Lancera Evo 6 gr.N, ktorego to Janusz Kulig uzywal min. w rajdzie Niemiec w 2003 roku.

Jako modele bazowe posluzyly zestawy Lancera Evo5 i Evo6 Tamiyi w skali 1/24, w ktorych pozamienialem podwozia, na potrzeby asfaltowego setupu zawieszenia. Poprawilem troszke klatke bezpieczenstwa, przerobilem deske rozdzielcza i dopasowalem wysokosc zawieszenia do n grupowego wygladu.

Felgi nie sa takie jak byc powinny (powinny byc 17 calowe a nie 18 ), ale wszyscy wiemy, ze niema innej opcji, jak uzyc takich, jakie sa dostepne.

Kalki pochodza z Reji, felgi z Mf-zone, chrom na przednich lampach i tarczach hamulcowych to Molotov w pisaku (ten produkt to jest cos rewelacyjnego, lapmy wygladaja dokladnie tak, jak sobie tego zyczylem). Dolozylem kilka blaszek, dorobilem antenki na dachu i pasy we wnetrzu.

Efekt koncowy jest popawny, chociaz kilka rzeczy mogloby byc zrobione inaczej i ciut lepiej.

Milego ogladania!!

 

evo6%2012_zpsjqtpp73n.jpg

 

evo6%2011_zps7xxivc6q.jpg

 

evo6%2010_zpsd6x4xftv.jpg

 

evo6%209_zpsjsbo0nev.jpg

 

evo6%208_zpsxtks7cxc.jpg

 

evo6%207_zpsizwtl1oe.jpg

 

evo6%206_zpsk7cy6lax.jpg

 

evo6%205_zpsuoedycx8.jpg

 

evo6%204_zpsyufvgofr.jpg

 

evo6%203_zpshlnclnpb.jpg

 

evo6%202_zpsowpfrxcd.jpg

 

evo6%201_zpsfr4ko4mc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Model jest snieznobialy, na zdjeciach jakos tak dziwnie wyszedl. Wydawalo mi sie, ze nie jest to az tak razace, ale zaczyna mi sie to nie podobac. Chyba zrobie nowe foty, jak troszke slonca sie pokaze.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękny - mam nadzieję że będzie do pooglądania w Bielsku na wystawie w przyszłym roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.