Skocz do zawartości

Bengalowe ulepki w jeden 72 :)


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

stwierdziłem, że nie będę zakładał za każdym razem nowego warsztatu/galerii w 1/72.

Traktuje je jako trening, zabawę i zawsze ich więcej się zmieści na półce niż 35

Na pierwszy rzut leci Terminator od Zvezdy, malowany tamiyą wedle instrukcji.

Coś tam się urwało, gdzieś tam odcisk palca pozostał...

chciałem spróbować wykonać takie "kwadratowe" kamo, wyszło hmm miejscami jest nawet ok. W 35 się bardziej postaram.

Nie przedłużam, proszę :

 

MuYibK9.jpg

3jF3iLO.jpg

i81yQBY.jpg

a5cGSUz.jpg

z6bqhQu.jpg

n8IxoZ2.jpg

mRNTLvE.jpg

 

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się awangardowy kamuflaż w odciski palców na lewej burcie

 

Nie no, śmieję się. Wyszedł zupełnie fajnie. Nie chciałbyś po prostu założyć sobie portfolio, i tam sukcesywnie dorzucać siedem-dwójki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się awangardowy kamuflaż w odciski palców na lewej burcie

 

Nie no, śmieję się. Wyszedł zupełnie fajnie. Nie chciałbyś po prostu założyć sobie portfolio, i tam sukcesywnie dorzucać siedem-dwójki?

 

 

Odcisk na propsie gdyby nie to, że chciałem go już skończyć pewnie bym od nowa malował ale już odpuściłem

 

Fajnie popieram pomysł z portfolio. Lufy rozwiercone bo nie za bardzo dobrze widać?

 

e tam portfolio, z czym... bez przesady, za 100 modeli może pomyślę nad tym, na razie chyba nie ma po co.

 

Nie rozwiercałem, tzn chciałem ale odpuściłem, za małe są, prawie je połamałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość słodzenia Czas na fakty:

- za lenistwo, za to że odpuściłeś sobie rozwiercenie luf ale wybaczam, bo jak się domyślam "komplet gumek" do bezpiecznego..... z ŻONĄ jest ważniejszy niż komplet wierteł

- kolejna za gąsienice - wiszą z przodu strasznie, ale też wybaczam bo wiem że "gumowce" Zvezdy do przyjemnych w obróbce nie należą

- ja wiem że są smartfony "odpalane" na odcisk palca ale żeby tak od razu przenosić tą technologię na "pancerz"

 

Plus za ciekawe "kamo" i udany powrót do zarzuconego tematu. Mam nadzieję że jeszcze jakieś "smaczki" po kątach w warsztacie zalegają i będziesz nas tu czymś zaskakiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcisk palca razi

polecam 3 źródła światła przy robieniu zdjęć.

Masz przepalenie na niektórych fotkach jakbyś podciągnął za mocno kontrast. Lakierkiem satynowym warto też przeciągnąć model albo delikatnie matem. Bo wygląda jakby się błyszczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dobry wieczór,

skończyłem Merkavę od Hobby Bossa MK.III(LIC), wyszła jak wyszła (to na pewno wina zdjęć - zrobię lepsze w świetle dziennym) oprócz washu popróbowałem olei od miga.

Jestem zadowolony ale, zawsze jest jakieś ale.

Żeby nie było tak kolorowo wrzucam zdjęcia skończonego wcześniej Abramsa od Revella, o nim za chwilkę.

IkxN1Gq.jpg

RuOlV9Q.jpg

bZ5H0gF.jpg

vJgPsKx.jpg

HGnDQDI.jpg

QuZwigt.jpg

THautk0.jpg

sREANMx.jpg

BBHZWRv.jpg

PNAyXTC.jpg

mQwW3m0.jpg

 

 

 

za Abramsa przepraszam, to się więcej nie powtórzy

 

 

ps. karabinki zostały na mazurach, na dniach mam je dostać z powrotem, pomaluje, zamontuję i wrzucę lepsze zdjęcia.

Ps2. Zdjęcia Abramsa jednak usunąłem..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.