Skocz do zawartości

S.A.S Land Rover Pink Pather 1:35 Tamiya


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

̶P̶a̶n̶ ̶p̶ó̶ź̶n̶i̶e̶j̶ Pantera, model Tamiyi trafił w moje ręce całkiem przypadkowo, podczas wizyty w Chematiku gdzieś na początku 2017r. chciałem kupić sobie model, żona wyraziła zgodę ale warunkiem był jej wybór.

No i wybrała różowy . Zacząłem go rok temu, skleiłem podwozie (krzywo i niechlujnie) położyłem jakiś podkład i tak zostawiłem.

Jako, że mam zakaz kupowania nowych modeli póki nie skończę rozgrzebanych i tych z półki więc po nosorożcu wznowiłem walkę z panterą.

Kolor bazowy to mieszanka czerwonego, białego i buffa od tamiyi (proporcje według uznania żony) jako błyszczący użyłem pierwszy raz nie dawno zakupiony mr. color GX super clear III (bardzo bardzo się błyszczy ).

Brudzenie to co lubię najbardziej

Obicia zrobiłem gąbką, na koła suchy pigment od AK a na model użyłem dwóch oil brusherów miga sunny i basic flesh i to wszystko.

Na sam koniec psiknąłem flat clear z kropelką glossa.

No dobra czas na zdjęcia

QVgTTha.jpg

lYLg0w7.jpg

397eIMG.jpg

7V2sPrS.jpg

fodwsYa.jpg

kj2ZokI.jpg

0hyAIL2.jpg

o576jTV.jpg

2VuMsxg.jpg

V2z4Q1r.jpg

D8QoJOa.jpg

g5U0Df4.jpg

 

i na czarnym

ZgHfRSk.jpg

jDZQGCY.jpg

vBQOQKz.jpg

dsJfRx3.jpg

U7M2EBF.jpg

Tam3ZVT.jpg

11crxA2.jpg

 

na koniec porównanie z Rhino

2be1vlv.jpg

 

 

Wiele rzeczy zrobiłbym inaczej, jest jedna rzecz która mnie strasznie denerwuje (która zjebałem po prostu). No nic, kolejny model dokończony.

Trzeba rozpocząć jakiś nowy projekt. Nie powiem, że sam model mi się podobał i myślę nad czymś z DAK.

 

pozdrawiam,

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, taki różowy odrobinę

Jak napisał "bazylms" - "całkiem nieźle"

Kolor - nie wiem czy zgodny z oryginałem ale jak dla mnie bardzo fajny

Bardzo mi się podobają opony - wyglądają na całkiem ładnie "zjechane" na pustynnych żwirach

 

Ale patrzę i

po głębszym zastanowieniu to tak to widzę:

 

- lufę to można jakoś naprostować i problem to nie jest

- "szyneczkę babuni" na podszybiu to można by było delikatnie jakimś wodnym klejem (wikolem) przetrzeć i posypać jakimś mielonym suszem w kolorze piasek/żółć i niech udaje siatkę maskującą

Ale za ......... to ja Kolegę

W Wa-wie to by Tobie pierwszy patrol drogówki dowód skasował

 

I nie pisz że się Tobie już nie chce tylko poprawiaj te trzy "babole"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to całkiem nieźle. Co mi się nie podoba to te tobołki na masce, i krzywe lufy KM-ów.

 

Dziękuje.

ta "szynka" na masce to masakra, pożałowałem tych 8 dych na dodatkową żywicę :(

krzywe lufy :( te grube palce

 

Temat ciekawy, taki różowy odrobinę

Jak napisał "bazylms" - "całkiem nieźle"

Kolor - nie wiem czy zgodny z oryginałem ale jak dla mnie bardzo fajny

Podziękowania należą się żonie

Bardzo mi się podobają opony - wyglądają na całkiem ładnie "zjechane" na pustynnych żwirach

Dzięki ! mniej znaczy lepiej

Ale patrzę i

po głębszym zastanowieniu to tak to widzę:

 

- lufę to można jakoś naprostować i problem to nie jest

- "szyneczkę babuni" na podszybiu to można by było delikatnie jakimś wodnym klejem (wikolem) przetrzeć i posypać jakimś mielonym suszem w kolorze piasek/żółć i niech udaje siatkę maskującą

 

Fakt lufy to nie problem, w sumie to na szynkę nie kładłem żadnych olei, pigmentów to na pewno mój błąd, ale w końcowym etapie chciałem już go tylko skończyć...

 

Ale za ......... to ja Kolegę

W Wa-wie to by Tobie pierwszy patrol drogówki dowód skasował

I jeszcze krzywo wklejona blacha .....

masakra to zje****.....

pewnie nie pierwszy i ostatni raz

I nie pisz że się Tobie już nie chce tylko poprawiaj te trzy "babole"

Nie chce mi się

ale w wolny weekend siądę i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale reflektorów nie będę ruszał bo będzie jeszcze gorzej Tomku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.