Skocz do zawartości

Kalendarz Modelarski


WojtekzIna

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek, dodaj nasze imprezy do kalendarza.

Pozdrawiam

IMPREZY ORGANIZOWANE W TORUNIU 2018

 

1. MP Lotnicze 12/13 maj 2018 Aeroklub Pomorski

 

2. MP Kolekcji 6/7 październik 2018 Klub Zodiak

Bardzo przepraszam, że tak późno, ale grudzień i początek roku to dość intensywne dni w mojej pracy i dla tego przeoczyłem. Proszę wszystkich aby w podobnej sytuacji jeśli w ciągu kilku dni nie będzie dodane to napisać raz jeszcze na priv.

 

Wojtek,

Dodaj proszę jeszcze, choć to nie krajowa impreza, ale o zasięgu napewno ogólnoeuropejskim, z bardzo dużym wkładem i udziałem modelarzy z Polski, imprezę w Węgierskim Moson Moson Model Show 2018 w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku.

Wiem, również od Piotra Oz'a Ozgi, że IX edycja Festiwalu o Puchar Komendanta CSLog w Grudziądzu będzie w dniach 9-11 listopada 2018 roku.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Sorki, ale zasadą tego kalendarza jest aby były tam tylko imprezy w Polsce. Niestety nie jestem w stanie śledzić i dodawać imprezy w całej Europie, a nie widzę powodu, aby robić kalendarz tylko z wybranymi imprezami, albo trzeba starać się coś robić dobrze, albo lepiej nie brać się za to.

 

Widzę, że moja sugestia się spodobała Super sprawa.
Tak, dziękuję za sugestię, choć w kalendarzu była pozycja z lokalizacją, która przenosiła na mapę google.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Poproszę o wpisanie w kalendarzu imprez modelarskich ...I Festiwalu Modelarskiego w Niepołomicach " O Puchar Pani na Zamku" w dniach 29-30 września 2018 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin dodany do kalendarza http://www.ipmsswidnica.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=10&Itemid=14 .

Uważam że jest on raczej niefortunny, 110 km obok w Bielsku Białej w tym terminie odbywa się III Poland Model Show - raczej nie będziecie konkurencją dla nich.

Dorzuć link do informacji dotyczących Twojego festiwalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam !!

 

Bardzo proszę o dodanie do kalendarza imprez IV Edycję Konkursu Plastikowych Modeli Redukcyjnych "PRO-MODELIK".

Odbędzie się ona w sobotę 20 października 2018 roku w Krakowie.

 

Nasza jednodniowa impreza jak co roku odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Prokocim" przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie.

 

Bardzo dziękuję i serdecznie zapraszamy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wojtku, można nas dopisać na przyszły rok? , I Podhalańsi Festiwal Modelarski-"CIUPAGA 2019" 9-10.03.2019 link no wydarzenia https://www.facebook.com/events/507694662965855/

 

Będzie to nasz debiut 2 dniowego festiwalu, serdecznie wszystkich zapraszamy, informacje bedziemy podawać na bierząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, można nas dopisać na przyszły rok? , I Podhalańsi Festiwal Modelarski-"CIUPAGA 2019" 9-10.03.2019 link no wydarzenia https://www.facebook.com/events/507694662965855/

 

Będzie to nasz debiut 2 dniowego festiwalu, serdecznie wszystkich zapraszamy, informacje bedziemy podawać na bierząco.

 

ja w imieniu Bielskiej Strefy Modelarskiej wpisałem do naszego planu na przyszły rok chętnie wesprzemy wasz debiut naszą obecnością, oraz naszymi klubowymi nagrodami - zapraszamy również do nas na MPM we wrześniu br

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, można nas dopisać na przyszły rok? , I Podhalańsi Festiwal Modelarski-"CIUPAGA 2019" 9-10.03.2019 link no wydarzenia https://www.facebook.com/events/507694662965855/

 

Będzie to nasz debiut 2 dniowego festiwalu, serdecznie wszystkich zapraszamy, informacje bedziemy podawać na bierząco.

 

ja w imieniu Bielskiej Strefy Modelarskiej wpisałem do naszego planu na przyszły rok chętnie wesprzemy wasz debiut naszą obecnością, oraz naszymi klubowymi nagrodami - zapraszamy również do nas na MPM we wrześniu br

tak , pamietamy o wrzesniu , my podalismy date juz przyszłoroczna, chcemy sie dobrze zaprezentować , w poblizu festiwalu bedziemy chcieli jakieś rabaty na nocleg załatwic dla naszej przyjezdnej braci . N abierzaco jesli cos bedzie bede dawal znac na wydarzeniu FB lub tutaj na forum viewtopic.php?f=57&t=61391&p=896875#p896875

pozdrawiam serdecznie Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Chętnie dodam ale o jakie zakończenie sezonu chodzi ? kto ? gdzie ? Jak brzmi nazwa wydarzenia ?

 

Jak było za trudne to jeszcze raz.

Nazwa wydarzenia: Modelarskie Podsumowanie Sezonu - Tarnobrzeg 2018

Gdzie: Jak widać powyżej - Tarnobrzeg.

Kiedy: 08.12.2018 - impreza jednodniowa

Więcej informacji: kilka postów niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmyliłeś mnie tym Podsumowaniem Sezonu, bo od niepamiętnych lat jest takie podsumowanie sezonu organizowane przez LOK w Pałacu Kultury i Nauki.

A tak na marginesie to ja zauważam w modelarstwie dwa sezony, wiosenny i jesienny, oczywiście są wyjątki ale tak to się układa.

 

Dla przyszłych informatorów (według obecnej nomenklatury Sygnalistów) proszę o informacje:

- termin

- pełna nazwa

- miejsce odbywania imprezy

- profil (kartony, plastiki, konkurs)

- link do informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmyliłeś mnie tym Podsumowaniem Sezonu, bo od niepamiętnych lat jest takie podsumowanie sezonu organizowane przez LOK w Pałacu Kultury i Nauki.

Wojtku, wystawy w Muzeum Techniki mającym siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie,nie miały nic wspólnego z LOK'iem...

A tak BTW kiedy one są organizowane? Pytam o PKiN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Troszkę zmyliłeś mnie tym Podsumowaniem Sezonu, bo od niepamiętnych lat jest takie podsumowanie sezonu organizowane przez LOK w Pałacu Kultury i Nauki.

Wojtku, wystawy w Muzeum Techniki mającym siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie,nie miały nic wspólnego z LOK'iem...

Nie ? A mnie zawsze z LOK zapraszali i chyba tam był Puchar Prezesa LOK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.