Skocz do zawartości

USS NIMITZ 1/350 Trumpeter [in box]


Gulumik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

A oto Nimitz w całej krasie prosto z pudła i do tego trochę blaszek i kalek żeby co nieco ciekawiej wyglądał:

 

th_Nimitz158.jpgth_Nimitz077.jpgth_Nimitz076.jpgth_Nimitz075.jpg

 

th_Nimitz160.jpgth_Nimitz164.jpgth_Nimitz162.jpgth_Nimitz165.jpg

 

th_Nimitz150.jpgth_Nimitz146.jpgth_Nimitz084.jpgth_Nimitz085.jpg

 

th_Nimitz169.jpgth_Nimitz139.jpgth_Nimitz138.jpgth_Nimitz137.jpg

 

th_Nimitz134.jpgth_Nimitz136.jpgth_Nimitz133.jpgth_Nimitz132.jpg

 

th_Nimitz156.jpgth_Nimitz155.jpgth_Nimitz154.jpgth_Nimitz153.jpg

 

th_Nimitz152.jpgth_Nimitz151.jpgth_Nimitz131.jpgth_Nimitz097.jpg

 

th_Nimitz101.jpgth_Nimitz113.jpgth_Nimitz124.jpgth_Nimitz108.jpg

 

th_Nimitz127.jpgth_Nimitz130.jpgth_Nimitz118.jpgth_Nimitz115.jpg

 

th_Nimitz116.jpgth_Nimitz104.jpgth_Nimitz103.jpgth_Nimitz010.jpg

 

th_Nimitz007.jpgth_Nimitz001.jpgth_Nimitz171.jpgth_Nimitz203.jpg

 

th_Nimitz180.jpgth_Nimitz195.jpgth_Nimitz184.jpgth_Nimitz188.jpg

 

Zapraszam też tutaj (duże zdjęcia):

www.militarymodels.republika.pl/nimitz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Skoro kolega Jarek zaprezentował tego in-boxa,to myślę,że prace nad dioramą uważam za otwartą

Cały wątek budowy dioramy będzie się toczył od teraz pod jego nickiem.Mam nadzieję,że powstanie fantastyczna diorama,która zachwyci niejednego fana modelarstwa okrętowego i nie tylko!

Tego życzę Jarkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że nie wiem,ale raczej jeśli już ktoś mógłby sprowadzić takie blachy to tylko na zamówienie i nie wiadomo ile za taką usługę sobie policzy!

Szkoda,że wcześniej nie napisałeś tego postu,bo ja właśnie tydzień temu zamówiłem blachy Z WEM do mojej fregaty i przesyłka już pewnie jest w drodze z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce idzie dostać te blachy wem??

Przeleć wątki dokładnie, zarówno z WEM jak i GMM można dysponując paypalem lub zwykłą visą ściągnąć co się chce. Przetrenowałem GMM, bez zarzutów!

Sam Nimitz fajny, skala również... ja porwałem się na 1/700 z blaszkami GMM włącznie, teraz wiem, że kolejny będzie ale 1/350... chociaż sporo satysfachy z takiego maluszka

Powodzenia przy Waszym projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tak dużego projektu jak ten,niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i to raczej dużo cierpliwości

Z tego co wiem,to relacja powstanie,ale o wszystkie szczegóły jej prezentacji zadba już Gulumik.Myślę,że już niedługo będziemy mogli się spodziewać rozpoczęcia wątku warsztatowego!

Powiem szczerze,że sam na niego czekam z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację Wallace ,ale nie zapominajmy,że oprócz tego kolosa,obok będzie jeszcze mniejszy model fregaty

Dodam tylko,że fregata też już jest w rękach Gulumika i tylko czeka na blaszki z WEM.Kilka dni temu dostałem wieści z USA,że blaszki już są gotowe do wysyłki,więc to już tylko kwestia tygodnia,może troszkę dłużej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,że USS Enterprise ,że model Tamiyi ma 1005mm.Ja się pomyliłem zamieniając to na cm

Tak,czy owak oba modele robią duuuże wrażenie.

Dodam tylko,że natchnieniem do realizacji mojej dioramy była inna diorama,która wyglada rewelacyjnie

98752630.jpg

 

sv207684edited.jpg

Koleś zrobił nawet światełka w obu modelach,żeby było ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,taką dioramkę właśnie chiałbym mieć,więc mam nadzieję,że uda się stworzyć coś podobnego,tylko że w wersji amerykańskiej!!!

Niestety nie będzie takich bajerów jak światełka,ale i tak powinna wyglądać niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.