Skocz do zawartości

relacja z budowy BISMARCK-a


grzechu79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

super

czekamy na relację czy to będzie model (za 3500), o którym się tyle ostatnio na forum pisało? czy też może Dragonowski Pr.Ed.? a może jakiś inny model Bismarcka?

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44cbf131eefd0abcm.jpg

 

ta konstrukcja nie dawała mi spokoju, ale znalazłem ciąg dalszy na niemieckich stronach, które podał Okonek, ciekawe rozwiąznie wzmocnienia

 

muszę przyznać, że przy szkielecie będzie czekało Cię sporo zabawy i co ważniejsze od poprawnego wykonania geometrii szkieletu będzie zależał potem wygląd całego okrętu, będę kibicował

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lecim dalej...

 

23035d6ab01c6864m.jpg 4cdc90161fb451efm.jpg b6a0a38f4847a8e9m.jpg

f4e9074fd8c7aba3m.jpg b1eff756ee5cf062m.jpg d17a5b34c3abbbb8m.jpg

8264c1e3a1ecd908m.jpg b827ec61e1a4e6ffm.jpg 9852e07b31634ddbm.jpg

 

a tutaj chciałem pokazać że mniej więcej równo wychodzi

 

7badb7999a9e3a7am.jpg fd264dc64967e844m.jpg 639afab0aca56060m.jpg

c8ea8905224bb539m.jpg cbb153cee5dde861m.jpg b5d75e72c034a954m.jpg

 

no i na razie tyle czekamy na kolejny nr.

a tak na marginesie to ile może kosztować elektronika (sterowanie) do statków razem z radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wychodzi wygląda jak mała stocznia

teraz chyba wszyscy będziemy czekać na następny nr

 

Jędrek

 

Albo na kolejne 97 numerów.

Normalnie jak "Dynastia". :P

Przez 2,5 roku to pewnie bym kilka razy zdążył zrezygnować.

 

A tak z ciekawości to gdzie trzymasz model pomiędzy kolejnymi częściami? Bo trochę miejsca będzie zajmować a szkoda żeby się kurzył. U mnie pewnie by nie dożył, bo mała już by się zainteresowała i zapewne niewiele by z niego zostało.

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 to cena podana w PLN

Praetorian - tak to jest cena w polskich złotówach i to na dodatek bez ewentualnego dodatkowego zdalnego sterowania do tego modelu. Zastanawiam się nad ceną aparatury do tego modelu i tak mi sie wydaje że w około 500 powinno się zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poobserwować to ja z chęcią poobserwuje

 

Choć mam mieszane uczucia co do kosztów i czasu oczekiwania na kolejne numery

Sam bym się nie zdecydował, więc chyba tym bardziej będę trzymał kciuki za powodzenie misji

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milo bedzie podgladac jak powstaje takie malenstwo i mala uwaga jesli dobrze zauwazylem na wregach masz czarny nalot po wycinaniu laserem dobrze jest go zeszlifowac bo klej kiepsko trzyma w takich miejscach i stopy wody pod kilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 to cena podana w PLN

Praetorian - tak to jest cena w polskich złotówach i to na dodatek bez ewentualnego dodatkowego zdalnego sterowania do tego modelu. Zastanawiam się nad ceną aparatury do tego modelu i tak mi sie wydaje że w około 500 powinno się zamknąć

 

:szok::szok: Masakra

 

Aparatura? Jeśli to miałby być żaglowiec bez silnika, to pewnie wystarczy 2 albo 3 kanałowa aparatura, a taką z radiem można we Wrocławiu kupić za około 340 złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatura? Jeśli to miałby być żaglowiec bez silnika, to pewnie wystarczy 2 albo 3 kanałowa aparatura, a taką z radiem można we Wrocławiu kupić za około 340 złotych...

 

Ok Praetorian, zgodzę się z Tobą, ale to jest koszt samej aparatury, do tego odbiornik, silniczki, regulatory i całe mnóstwo tego sprzętu. Te 500 zł to myślałem to wszystko wyżej wymienione

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 1,5 roku temu APARATURA (2 kanałowa) , czyli radio, odbiornik oraz serwa kosztowały 340 złotych. Sklep mieścił się we Wrocławiu na rogu pl. św. Macieja i ulicy Pobożnego. Niestety zlikwidowali go i postawili tam bank Szkoda, bo bardzo go lubiłem.

 

Dobra koniec OT.

 

Jeśli grzechu będzie montował aparaturę, to pewnie nas o tym poinformuje

 

Pozdrawiam i powodzonka!

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to gdzie trzymasz model pomiędzy kolejnymi częściami? Bo trochę miejsca będzie zajmować a szkoda żeby się kurzył. U mnie pewnie by nie dożył, bo mała już by się zainteresowała i zapewne niewiele by z niego zostało.

 

witam

no ja trzymam narazie na regale u góry i kleje w domu(klej nie śmierdzi to żona nie wygania do piwnicy:))ale urodziła mi sie niedawno córka i za dwa lata też może dostać sie w jej rączki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milo bedzie podgladac jak powstaje takie malenstwo i mala uwaga jesli dobrze zauwazylem na wregach masz czarny nalot po wycinaniu laserem dobrze jest go zeszlifowac bo klej kiepsko trzyma w takich miejscach i stopy wody pod kilem

 

witam

no to co widać to wszystko było klejone beż żadnego szlifowania mam nadzieje że będzie trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.