Skocz do zawartości

Hetzer 1/35 Bilek (przepak Italeri )


Jakub W.

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój niemiecki Hetzer z frontu włoskiego (wyląduje na dioramce). Pomalowany w kolorze bazowym z pactry. Z powodu braku areografa malowałem go pędzlem. Będą jeszcze do niego figurki. Jak skończę dioramkę oczywiście ją opublikuję (raczej nie liczcie na relacje bo zdjęcia pstrykam jak znajomi przyjadą z cyfrówką gdyż sam jej nie posiadam ) : .Mile widziane komentarze, szczególnie te krytyczne :arrow:

 

EDIT: NOWE ZDJĘCIA PONIŻEJ, TE WIDCZNE TUTAJ SĄ NIEAKTUALNE

 

 

87379bf971fcb0e9.jpg

58b7a3c0b43b5bda.jpg

833cb0eac286a059.jpg

1849fa6863c89c44.jpg

 

Pzdr.Miłych wakacji

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mało fotek. Zdjęcia są jakieś takie mało poglądowe - ciężko oceniać.

A co się od razu rzuca w oczy - wiszące koła. Mam nadzieję, że na dioramie to poprawisz? Poza tym antena jest strasznie gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gąski dość marne... wiem, że "gumisie" - ale może chociaż przyklej do kół, żeby się jakoś układały...

 

poza tym ze względu na ciężar działa hetzery troszkę "siedziały" na przodzie. Twój raczej przechyla się do tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, antene wykorzystałem z zestawu, też uważam że jest troche za gruba, ale już jej nie ma, koła zostaną poprawione na dioramce tak jak napisał Mrbat, zresztą mam nowe fotki (już z załogą) i jak będe mógł to je opublikuję.

 

Dzięki za wszystkie oceny,błędy postaram się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No to wstawiam nowe foty, pojazd został mocno przykurzony ,zrobiłem zacieki ,rain marksa, antena równierz usunieta, koła już nie wiszą, Hetzerek dostał też załoge ta z kolei ma flaszki (pożyczone od Dawida R.), może to narazie tyle, miłego oglądania!

 

dsc04396.jpg

dsc04395.jpg

dsc04394.jpg

dsc04393.jpg

dsc04392.jpg

dsc04391.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, choć gąski są najsłabszym elementem tego modelu. Wyraźnie widać miejsca, gdzie je połączyłeś. Jak pisałeś, model wyląduje na dioramce, więc może nie będzie tego widać, ale na pewno da się jeszcze ułożyć gąski lepiej na kołach - z pomocą "kropelki".

bardzo podoba mi się natomiast cieniowanie linii blach. Musze sam z tym poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój Hetzer pomimo braku fikuśnego kamuflażu bardzo przypadł mi do gustu. Malowanie i dopracowana wykończeniówka sprawiają, że pojazd naprawdę robi wrażenie. Niezłym pomysłem było dołożenie załogi, jednakże twarze jej członków wymagają jeszcze dopracowania.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.